Kan
Niet
bestaat
   niet™

Wij zijn digitale marketeers

met een ontembare drive om impact te maken.
Niet alleen online.


Met onze 23 principes™ maken wij morgen leuker voor:

Principe™ Nr 3.

Maandag
Geen
Vlees
Dag™

SEO
SEA
SOCIAL MEDIA
Display
Programmatic
CRO
Strategie
Data
analyse
automatisering
dashboarding
trainingen

Een volledig geautomatiseerd advertising model en de uitvoerige rapportage voor leveranciers waren de sleutels tot succes. Dit meesterdocument leidde o.a. tot 10% maandelijkse omzetgroei èn 24% toename van ROAS per maand.

Voor Geld.nl ontwikkelden wij het Automated Lead Potential Scoring Algorithm (ALPSA™). Ons eigen model om te zorgen voor écht kwalitatieve leads. Zo creëren wij o.a. 118% groei in goedkeurde offertes!

Samen met Sweet Supply bedachten wij een slimme en schaalbare methode om versplinterde verkoopdata te centraliseren. Resultaat? Maar liefst 275% omzetstijging binnen een maand én dat tegen een betere ROAS!

Lucky us: wij mochten bijdragen aan het sympathiekste concept tijdens de lockdown. Samen met Omapost ontwikkelden we een campagne om eenzame ouderen niet helemaal alleen te laten. Dankzij een kaartje.

Voor RSM viel door COVID-19 de belangrijkste marketingstrategie weg: persoonlijk contact met kandidaten voor een MBA opleiding. Wij bewezen met een primeur in Nederland dat digital ook persoonlijk kan zijn. En realiseerden 200% cv-assessments.

Voys logo

Met Voys zorgden wij voor meer naamsbekendheid in een zeer competitieve markt. We bereikten maar liefst 1,6 miljoen mensen en realiseerden een stijging van 20,27% in het directe verkeer richting de website.

Wereldouders logo

Een toekomst voor kansarme kinderen. Voor zo’n doel gaan wij maximaal. Dus realiseerden we met WereldOuders 700% nieuwe bezoekers dankzij een perfecte mix van awareness en conversie.

Streetfood op locatie, middenin crisistijd. Sympathieker bestaat niet. Samen met Buurtkeukens adverteerden we hyperlokaal en behaalden we 25% omzetgroei.

Erwin

Digital Marketing Consultant
erwin@tomorrowmen.nl

Jeroen

Medewerker Jeroen

Digital Marketing Consultant
jeroen@tomorrowmen.nl

Lloyd

Digital Marketing Consultant
lloyd@tomorrowmen.nl
050-2113124

David

Digital Marketing Consultant
david@tomorrowmen.nl

Marloes

Tomorrowmen medewerker Marloes

Elisa

Digital Marketing Consultant
elisa@tomorrowmen.nl

MAx

Digital Marketing Consultant
max@tomorrowmen.nl
050-2113124

Elbrich

Digital Marketing Consultant
elbrich@tomorrowmen.nl

Bert

Medewerker Bert

Digital Marketing Consultant
bert@tomorrowmen.nl

MAx

Digital Marketing Consultant
max@tomorrowmen.nl
050-2113124

Philip

Chief Commercial Officer
philip@tomorrowmen.nl
050-2113103

Dirk

Digital Marketing Consultant
dirk@tomorrowmen.nl

Nynke

Digital Marketing Consultant
nynke@tomorrowmen.nl

Nadine

Rick

Tomorrowmen medewerker Rick

Product & Innovatie Manager
rick@tomorrowmen.nl
050-2113109

Meike

Digital Marketing Consultant
meike@tomorrowmen.nl
050-2113119

Peter

Lead Tech & Data
peter@tomorrowmen.nl

Leon

Digital Marketing Consultant
leon@tomorrowmen.nl
050-2113118

Yma

Digital Marketing Consultant
yma@tomorrowmen.nl

Rink

Digital Marketing Consultant
rink@tomorrowmen.nl

Douwe

Business Consultant Digital
douwe@tomorrowmen.nl

Federico

Digital Marketing Consultant
federico@tomorrowmen.nl

Rob

Tomorrowmen medewerker Rob

Digital Marketing Consultant
rob@tomorrowmen.nl
050-2113108

ons
team

Tomorrowmen medewerker Yorick
Tomorrowmen medewerker Vera
Tomorrowmen medewerker Rick

3 bedrijven, 1 familie. Tomorrowmen is onderdeel van deze familie:

Marketplaces zijn serious business. Sterker nog: de echte grote jongens hebben hun online groeistrategie erop ingericht. En hoewel je producten daar aanbieden geen hogere wiskunde lijkt, is absolute kennis nodig voor een écht succesvol verkoopkanaal. Amazin is er om de juiste digitale strategie samen met jou in te richten. Nieuwsgierig, technisch, creatief en ontzettend prettig om mee samen te werken.

Van beroep zijn we een slimme club digital marketeers die vandaag heel hard werkt voor de toekomst van morgen. Een bont gezelschap zijn we ook, ieder met een eigen set skills. Het is ons doel om klanten, collega’s en de wereld elke dag gelukkiger en succesvoller te maken. Met high-end digitale strategieën, maar vooral door geen grenzen te stellen aan onze ambities. Kan niet bestaat namelijk niet. Vinden wij dan.

Van creatief concept en storyboard tot productie en realisatie: de digital creatives van TRGR. kunnen alles om jouw merk online zichtbaarder te maken. Regelrechte vakidioten zijn het, en daarmee altijd vooroplopend in nieuwe trends en technieken. Campagnes ontwikkelen, campagnemateriaal vormgeven én de perfecte website erop inrichten: niets leuker dan samen de perfecte strategie inrichten om jouw doelgroep te activeren.

Download hier onze principes™

Vul het onderstaande formulier in en je ontvangt het z.s.m. in je mailbox!

Heb jij een vraag voor Rick?

Laat dan naam en e-mailadres achter en get in touch!

Heb jij een vraag voor Rick?

Laat dan naam en e-mailadres achter en get in touch!

Heb jij een vraag voor Meike?

Laat dan naam en e-mailadres achter en get in touch!

Heb jij een vraag voor Daphne?

Laat dan naam en e-mailadres achter en get in touch!

Heb jij een vraag voor Rob?

Laat dan naam en e-mailadres achter en get in touch!